Sıkca Sorulan Sorular

LetCRM hakkında sıkça sorulan sorular

LetCRM Nedir ?

LetCRM firmaların satış, pazarlama, proje yönetimi, gibi iş süreçlerini tek platformda kolay bir şekilde yönetebilmelerini sağlayan düşük maliyetli SaaS tabanlı bir CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) sistemidir.

Kimler kullanabilir?

Küçük ve orta ölçekli işletmeler, kobiler ve kurumsal firmalar.

Kurulum ücreti var mı?

Herhangi bir kurulum ücreti yada ilk kurulum maliyeti gibi ek ödemeler yoktur.

Ne kadar ücret ödemem gerekiyor?

Ücretler LetCRM’i kullanacak olan kullanıcı sayınıza göre belirlenmiştir.Ücretleri inceleyin

Hangi özellikler var ?

-Kişi – Şirket rehberi, İş takibi,Satış takibi,Proje yönetimi, Teklif hazırlama, Şirket içi takvim ve Şirket içi sosyal ağ .

LetCRM ile neler yapabilirim ?

Şirket rehberinizi, şirket ajandanızı, şirketinizde geçmişte yapılan ve yapılacak tüm işleri, satışlarınızı, projelerinizi ve tekliflerinizi tek bir yerden yönetebilirsiniz.

Güvenli bir sistem mi?

Tüm verileriniz üst düzey güvenlik sağlanan veri merkezinde, güvenlik ve yönetimi tamamen Reyosis tarafından sağlanan sunucular üzerinde barındırılımaktadır. Verileriniz sizden başka hiçkimsenin erişemeyeceği şekilde korunmaktadır.

Kullanmak için herhangi bir yazılım veya donanım kurulumu gerekiyor mu?

LetCRM’i herhangi bir sunucu ve yazılım-program kurulumu ve ekstra lisans bedeli vs. olmadan sadece üyelik gerçekleştirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. LetCRM bulut tabanlı bir sistemdir.İnternet bağlantınız olan Bilgisayar, Tablet yada Cep telefonunuzdan kullanabilirsiniz.

Verilerimin güvenliği nasıl sağlanıyor ? Başkası görebilir mi?

LetCRM verileri yüksek güvenlikli sunucular üzerinde 256 bit SSL koruma ile sunulmaktadır. Oluşturmuş olduğumuz güvenlik katmanları ile verileriniz sizden başka hiçkimsenin erişemeyeceği şekilde korunmaktadır.

Destek alabilecek miyim?

İhtiyaç duyduğunuz anda mesai saatleri içerisinde teknik destek departmanımızla iletişime geçerseniz, size mümkün olan en kısa sürede geri dönüş sağlayacağız. İletişim

Bilgilerim yedekleniyor mu ?

Bilgileriniz düzenli bir şekilde şifrelenerek yedeklenmektedir.

LetCRM'de Kişiler ve Şirketler nedir?

KİŞİLER : Şirketinizin bağlantıda olduğu bireysel müşterileriniz yada müşterilerinizin çalışanlarıdır.

ŞİRKETLER: Müşterileriniz olan yada firmanızın bağlantıda olduğu şirketlerdir.

LetCRM'de -İlgili kayıtlar- girişi nedir ?

LetCRM’de farklı kayıtlar arasında ilişkiler oluşturabilirsiniz.Örneğin, müşterinizle ilgili yapılacak işleri, projeleri, teklifleri, satış fırsatlarını veya etkinlikleri ilişkilendirebilirsiniz.

Böylelikle LetCRM’de müşteri ekranına girdiğinizde, müşterinizle ilgili yapılmış yada yapılmakta olan herşeyi bir bakışta görebilirsiniz.